Gelişmiş Arama

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

12.07.2017
1272017175318549.jpg

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 1. Yılına özel anma programları Şehit Aileleri ve Muharip Gaziler Derneğini ziyaretle devam etti.
Vatanı uğruna canlarını feda edan Kahraman Türk Askerlerine ve gazilerimize minnet ve şükran borçlu olduğumuzu belirten Başkan Yıldırım, “Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz bizim en kutsal emanetimizdir.” Dedi.
Şehit Aileleri ve Muharip Gaziler Derneği ziyaretlerinde Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın yanı sıra, İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Sadık Eroğlu, İlçe Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, İlçe Müftüsü Mehmet Vefa Özdemir, İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır, Karamürsel Muharip Gaziler Dernek Başkanı Yaşar Göközkut yer aldı.
Başkan Yıldırım ziyaretler sonunda; “Demokrasi, Vatanın birliği ve Milli İradeye yapılmaya çalışılan Hain Darbe Girişimi sonucunda kaybettiğimiz 249 şehidimizi anmak adına 15 Temmuz Cumartesi akşamı saat 21.00 ‘da İlhan Çınar Alanında düzenleyeceğimiz Demokrasi Nöbeti ve şehitlerimizi anma programına tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

İlgili Görüntüler

Sosyal Paylaşım

Facebook! da Paylaş Twitter! da Paylaş