Gelişmiş Arama

ALP ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET TÖRENİ

15.05.2018
155201812588373.jpg

Karamürsel Alp Anadolu Lisesi 2017-2018 eğitim öğretim yılının ardından mezunlarını verdi. Okulun bahçesinde düzenlenen törende öğrenciler mezuniyet heyecanı yaşadı. 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören, Okul Müdürü Erkan Mavi’nin günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam etti. Okul Müdürünün konuşmasının ardından dereceye giren öğrencilere Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kaymakam Ahmet Narinoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır tarafından plaket ve ödülleri verildi.

BAŞKAN YILDIRIM ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEDİ

Törene katılan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, öğrencilere yönelik yaptığı konuşmada ; “Bugünlere gelmek için çok çalıştınız,  sizleri bugünlere getirmek için asıl ter döken, emek harcayan öğretmenlerimize ve ailelerinize teşekkür etmek istiyorum. İnsanoğlu hayatta bir şeyleri başarabiliyorsa, merdivenleri en temelden başlayarak adım adım çıkıp hedeflerine ulaşabiliyorsa, en temel değer olarak eğitim ve bilimin bize verdiği kattığı gerçek değerlere sahipsek bunu öğretmenlerimize borçluyuz. ‘’ dedi.

İlgili Görüntüler

Sosyal Paylaşım

Facebook! da Paylaş Twitter! da Paylaş