Gelişmiş Arama

BAŞKAN İSMAİL YILDIRIM BAYANLARIN KONUĞU OLDU

16.03.2017
16320171853592.png

BAŞKAN İSMAİL YILDIRIM BAYANLARIN KONUĞU OLDU

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Okul Aile Birliklerinin düzenlemiş olduğu programa katıldı.

Karamürsel’de tüm okulların Okul Aile Birliği Başkanları ve Yönetimleri ile birlikte düzenlenen toplantıya Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’da katıldı.

Yoğun ilgi ve alkışlar ile salona giren Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım siz değerli velilerimizin yanında, böyle bir ortamda bulunmaktan duyduğu hissiyatı dile getirerek, herkese teşekkür etti.

Okul Aile Birliği Başkanlarının düzenlediği program, Kaymakam Hikmet Özbağcı Okul Aile Birliği Başkanı Sermin Gürses’in açılış ve selamlama konuşmaları ile başladı.

Konuşmasına Okul Aile Birliği Başkanlarına teşekkür ederek başlayan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, ‘’900 bayanı buraya bir araya toplayabilmek bir beceridir, ben öncelikte bunun için sizleri tebrik ediyorum ‘’ dedi.

Ardından okul, aile ve birlik kavramlarını kendilerine yakışır bir şekilde eğitim ve öğretime duydukları önemle harmanlayan tüm bilinçli velileri tebrik eden Başkan Yıldırım, yaklaşan Referanduma da değindi.

Cumhurbaşkanlığı Sistemine geçiş için yapılacak olan Referandumun arifesinde olduğumuzu ve Ülkemizin istikbali için, Muhasır Medeniyetler seviyesine ulaşmamız için, bir üst liglere çıkmamız için yürüdüğümüz bu yolda en önemli virajlardan birinin bu seçim olduğunu vurgulayan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım; ‘’ ben kendi kurduğum vicdan mahkememde ülkemin refahı için ‘ EVET’ diyorum. Karşıt görüşlerin kafaları karıştırmak için kurduğu oyunlardan ve söylediği yalanlardan sizleri arındırmak bir dava adamı olarak ilk önce bana düşer. 18 Maddelik anayasa değişikliğini tek tek okumanızı sizlerden bir abiniz, bir kardeşiniz olarak istiyorum. Bürokraside ayağımıza vurulan prangalardan kurtulmak için, hızlı yürütme, hızlı yargı için, kısacası daha iyi bir Türkiye için ‘ EVET ‘ ‘’  demeliyiz” dedi. Konuşmalarını bitirdikten sonra Yoğun ilgi ve alkışlar ile sahneden ayrılan Başkan Yıldırım, hanımları eğlenceli dakikalar yaşamaları için yalnız bıraktı. 

İlgili Görüntüler

Sosyal Paylaşım

Facebook! da Paylaş Twitter! da Paylaş