Gelişmiş Arama

BAŞKAN YILDIRIM ROMANLAR İLE YEMEKTE BULUŞTU

26.03.2017
263201720753748.png

BAŞKAN YILDIRIM ROMANLAR İLE YEMEKTE BULUŞTU

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürselli romanlar ile akşam yemeğinde bir araya gelerek Sevgiye davet etti.

Romander Başkanı Ayhan İrik ve Mustafa Kemal Paşalılar Dernek Başkanı İsmail Öncel’in dernek üyeleri ve roman vatandaşların katıldığı program Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım tarafından düzenlendi. Başkan Yıldırım’ın düzenlediği akşam yemeği programına, Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin ve çok sayıda Roman vatandaş katıldı. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın açılış ve selamlama konuşmalarının ardından başlayan yemek programına sonradan katılan Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu Başkan Yıldırım ile birlikte Roman vatandaşların masalarını gezerek, davetlileri selamladı. Dernek Başkanları Ayhan İrik ve İsmail Öncel’e katılımlarından ve kendisinin her zaman yanında olduklarından dolayı teşekkür eden Karamürsel Başkanı İsmail Yıldırım;

‘Roman hemşerilerim, sizlerin sevgi dolu kalplerini çok iyi biliyorum. Sizler kolay kolay söz vermezsiniz, fakat söz verdiniz mi de her ne olursa olsun sözünde duran insanlarsınız. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile alakalı yapılacak olan 18 maddelik Anayasa değişikliğinde, ben sizlere sormandan önce Referandum da kararınızın ‘ EVET’ olduğunu söylemiştiniz. Kararınınız ve sözünüzün arkanızda olduğunu biliyorum. Sizler ile bu akşam toplanma amacımız hem Milletvekilimiz Sayın Radiye Sezer Katırcıoğlu hanımefendiyi tanıştırmak hem de dostluğumuzun ve kardeşliğimizin ilelebet süreceği mesajını vermektir. Değerli vatandaşlarım programımıza katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür eder, her zaman birlikte olduğumuzu belirtmek isterim.’’ Dedi.

Yemek Programının ardından yoğun Seçim programlarında katılmak üzere salondan ayrılan AK Parti Kocaeli Milletvekili R. Sezer Katırcıoğlu ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Roman vatandaşlar ile hatıra fotoğrafı çektirerek bu güzel geceyi ölümsüzleştirdi.                        

İlgili Görüntüler

Sosyal Paylaşım

Facebook! da Paylaş Twitter! da Paylaş