Gelişmiş Arama

BAŞKAN YILDIRIM ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARI İLE ÖĞLEN YEMEĞİNDE BULUŞTU

18.03.2018
1832018144653461.jpg

BAŞKAN YILDIRIM ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARI İLE ÖĞLEN YEMEĞİNDE BULUŞTU


Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, 18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. anma gününde Karamürselli Şehit ve gazi yakınları ile öğlen yemeğinde bir araya geldi.


Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım şehit aileleri ve gazilerle yakından ilgilenerek sohbet etti. Protokolde Başkan Yıldırım’a İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Sadık Eroğlu, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, İlçe Milli Eğitim müdürü Murat Çakır ve Karamürsel Muharip Gaziler Dernek Başkanı Yaşar Göközkut eşlik etti. 
Başkan Yıldırım yemek programında yaptığı konuşmada “Geçmişte olduğu gibi hem içeriden hem de dışarıdan birçok düşmanla mücadele ediyoruz. Bu ülkede bitmeyecek olan tek bir şey varsa o da Çanakkale ruhudur. 103 sene önce Çanakkale’de bizlerin bu gün rahat bir yaşam sağlayabilmemiz için savaşan dedelerimizin torunları, şuan da Afrin’de aynı ruh ile vatanlarını savunuyor. Allah onlardan razı olsun.’’ Dedi. Vatanı, Devleti, Milleti ve Al Bayrağı uğrunu Şehadet Şerbetini içmiş ve gazi olmuş tüm vatan evlatları için dua okunarak başlanan programda, konuşmaların ardından yemek bölümüne geçildi. Yaklaşık 1 saat süren programına ardından Karamürsel’de ki şehit yakınları ve gaziler Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a kendileri için yaptıkları ve her zaman yanlarında olduğundan dolayı teşekkür ettiler.

İlgili Görüntüler

Sosyal Paylaşım

Facebook! da Paylaş Twitter! da Paylaş