Gelişmiş Arama

Bİ DÜNYA EĞLENCE FUARI BU GÜN AÇILDI

21.04.2018
21420182060227.jpg
Bİ DÜNYA EĞLENCE FUARI BU GÜN AÇILDI
 
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 10.’su düzenlenen Uluslararası Kocaeli 23 Nisan Çocuk Festivali, Uluslararası Fuar Merkezi’nde coşku ile kutlanıyor.
 
Birbirinden farklı ve eğlenceli atölyelerin yanı sıra müzik ve dans şovlarının yer aldığı festivalde ziyaretçileri birbirinden güzel sürprizler karşıladı. Festivale katılan çocukların ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği şovlara tüm ülke çocukları bolca alkışlandı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Bi Dünya Eğlence programının açılış törenine katılan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, fuarda stand açan Karamürsel Nazmi Oğuz Ortaokulu platformunu ziyaret etti. Gün boyunca tiyatro ve müzik gösterilerinin yanı sıra kukla ve ateş şovlarının sergilendiği performans sahnesinde haraketlilik gün boyunca devam etti.
Farklı ülkelerden gelerek 23 Nisan Çocuk Festivali’ne renk katan yabancı ülke çocuklarının sahne aldığı performans sahnesinde 17 misafir ülke çocukları birbirinden güzel yerel oyunlar sergileyerek festivale renk kattılar. Yerel kıyafetler ve yerel müzikler eşliğinde dans eden çocuklar 23 Nisan Çocuk Bayramı’na anlam kattı.
 
 

İlgili Görüntüler

Sosyal Paylaşım

Facebook! da Paylaş Twitter! da Paylaş