Gelişmiş Arama

KARAMÜRSEL ALP ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

26.05.2017
265201718531391.png

KARAMÜRSEL ALP ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

Karamürsel Alp Anadolu Lisesi son sınıf öğrencileri gerçekleşen tören ile mezuniyetlerini ilan ettiler.

Karamürsel Alp Anadolu Lisesi spor salonunda düzenlenen Mezuniyet Töreni programına katılan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, İlçe Spor Müdürü Çetin Yıldız, Milli Eğitim Şube Müdürü Veysel Kandemir, İlçe Okul Müdürleri, Veliler ve Öğrenciler eşlik etti.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Mezuniyet Töreni, Okul Müdürü Erkan Mavi’nin açılış ve selamlama konuşmaları ile devam etti. Okul Birincisi, ikincisi ve üçüncüsüne Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır tarafından Başarı belgeleri ve ödülleri takdim edildi. Okul Müdürü Erkan Mavi’nin Karamürsel Alp Anadolu Lisesi’ne Maddi ve Manevi yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a plaket takdim etmesinin ardından mezun olan öğrencilere diplomaları dağıtıldı.

Karamürsel Alp Anadolu Lisesi öğretmenleri ve 12. Sınıfların temsilcilerinin bir araya gelerek mezuniyet pastasının kesilmesinin ardından, Mezuniyet törenlerinin olmazsa olmazı kepler havaya atılarak program sonlandı.

İlgili Görüntüler

Sosyal Paylaşım

Facebook! da Paylaş Twitter! da Paylaş