Gelişmiş Arama

KUTLU DOĞUM HAFTASI YALAKDERE’DE KUTLANDI

13.04.2017
1342017185817192.png

KUTLU DOĞUM HAFTASI YALAKDERE’DE KUTLANDI

Yalakdere Orta Okulu tarafından hazırlanan Kutlu Doğum Haftası Programı bu gün gerçekleştirildi.

Karamürsel Yalakdere Mahallesi Kültür Merkezinde düzenlenen Kutlu Doğum haftası programına Karamürsel Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler ve Kültür Müdürü Mesut Çetinkaya, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, AK Parti SKM Başkanı Mecit Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdür Murat Çakır, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş, Belediye Meclis Üyesi Ahmet Utaş, STK’lar, Daire Amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ İn doğdum günü münasebeti ile düzenlenen kutlu doğum haftası programı Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı, Kuran-i kerim tilaveti ve Selalar okunarak devam etti. Okul Müdürü Oğuz Gülmez ‘in yaptığı açılış ve selamlama konuşmalarının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır tarafından da Günün Anlam ve önemini belirten bir konuşma yapıldı.

Yalakdere Orta Okulu öğrencileri tarafından kutlu doğum haftası ile alakalı hazırlanan şiirler ve oratoryo gösterileri sergilenmesinin ardından Semazen gösterisi sergilenerek hazırlanan program taçlandırıldı.

İlgili Görüntüler

Sosyal Paylaşım

Facebook! da Paylaş Twitter! da Paylaş