Gelişmiş Arama

NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

03.04.2018
342018153611301.jpg
NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
 
2018 Nisan Ayı Meclis toplantısı Karamürsel Belediyesi Meclis salonunda bu gün gerçekleştirildi.
 
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın açılış ve selamlama konuşmaları ile başlayan Nisan ayı meclis toplantısı, açılış ve yoklamanın ardından 06.03.2018 tarihli meclis toplantısı tutanağının oya sunulması ile başladı. 5 maddeden oluşan Nisan ayı meclisine geçilmeden önce 2017 yılı Denetim komisyon raporu meclis gündemine sunulması ve 6/12/2018 tarihli meclis toplantısında imar komisyonuna havale edilen Kayacık Mahallesi 551 ada 1 ve 2 nolu parsallerle ilgili imar planı tadilatı talebine ilişkin süre uzatımının devam etmesi talebi görüşüldü. Ardından 5 maddeden oluşan meclis gündemine geçen Başkan Yıldırım ve Belediye Meclis üyeleri; 1- Karamürsel Belediyesi Sosyal Yardım Hizmetlerinin Uygulama Esas ve Usulleri Yönetmeliği ile ilgili Türlü İşler Komisyon Raporu.
2- Gizli oylama ile iki kişilik Encümen Üyesi seçimi.
3- Beş kişilik İmar ve Komisyon Üyesi seçimi.
4- Beş kişilik Plan ve Bütçe Komisyon üyesi seçimi.
5- Belediye Başkanı 2017 yılı senelik faaliyet raporunun görüşülmesi oldu.
Gizli oylamalar ile yapılan üye seçimlerinin ardından faaliyet raporları hakkında bilgileri paylaşan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, 1 yıllık süre zarfında bu raporun oluşmasında emeği geçen öncelikle çalışma arkadaşlarına ve tüm Belediye Meclis üyelerine teşekkür etti.
-Gizli oylama ile seçilen Encümen üyeliğine; Ali Kocabıçak ve Ali Erkan Algüzey, gizli oylama ile,
-Beş kişilik İmar ve Komisyon üyeliğine; Recai Bayraktar, Recep Özbakır, Sadık Çetin, Hasan Taşkan, Orhan Demirer açık oylama ile,
-Beş Kişilik Plan ve Bütçe Komisyon üyeliğine; Hasan Tural, Ahmet Bilici, Ahmet Baş, Mecit Erdoğan ve Ali Kara açık oylama usulü ile seçildi.
 
 

İlgili Görüntüler

Sosyal Paylaşım

Facebook! da Paylaş Twitter! da Paylaş