Gelişmiş Arama

SERPİL YILMAZ’DAN, BAŞKAN YILDIRIM’A ZİYARET

09.08.2017
1682017113250986.png

SERPİL YILMAZ’DAN, BAŞKAN YILDIRIM’A ZİYARET

 

AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı yeni makamında ziyaret etti.

 

Karamürsel Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarette, Başkan Yıldırım’a Yeni Belediye Hizmet Binası ve Kent Meydanı içi hayırlı olsun dileklerini sunmak için gelen AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz’a Belediye Meclis Üyesi ve Karamürsel İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Hasan Taşkan eşlik etti. 

Karamürsel’e kazandırılan yatırımlar ve projeler için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı tebrik eden İl Kadın Kolları Başkanı Yılmaz, Karamürsel’in Kültürel ve yapısal zenginliklerini her daim ön plana çıkartan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı yaptıkları ve bundan sonra yapmaya devam edecekleri tüm projeler için tebrik etti. Yapılan nezaket ziyaretinde misafirlerini ağırlayan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, yapmış oldukları nezaket ziyaretinden ötürü kendilerine teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Sosyal Paylaşım

Facebook! da Paylaş Twitter! da Paylaş