Gelişmiş Arama

YELDA KIRÇUVAL YOĞUN İLGİ İLE KARŞILANDI

11122018172521295.jpg
YELDA KIRÇUVAL YOĞUN İLGİ İLE KARŞILANDI
 
Gazeteci ve yazar Yelda Kırçuval, Memleketi Karamürsel’de gerçekleştirdiği İmza gününde yoğun ilgi ile karşılandı.
 
Karamürselli gazeteci yazar Yelde Kırçuval memleketi Karamürsel’de düzenlediği imza gününde, son kitabı “İnsanı İnsan Acıtır” ı vatandaşlar ile buluşturdu. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı imza gününde Karamürselli gazeteci ve yazar Yelda Kırçuval duygu dolu anlar yaşadı. Memleketinde okurları ile buluşan Kırçuval; “ bu özel günümde beni sevgi ile karşılamanızdan ötür tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. “ dedi. 18 baskı yapılan ve en çok satanlar rafından yerini alan İlk kitabı “Adapsız Kadınlar Hayasız Erkekler” in ardından 2.kitabını tamamlayan Kırçuval, bu haklı gururu memleketinde vatandaşları ile birlikte yaşadı.
 
Ayrıca şuan da 6. Baskısı yapılan ‘İnsanı İnsan Acıtır’ kitabının tüm gelirini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinde yetenek sınavını başarı ile geçmiş fakat ekonomik yetersizliklerden dolayı eğitim imkanı bulamayan genç sanatçılarımıza burs olarak vereceğini açıkladı.
Gazeteci Yazar Yelda Kırçuval memleketi Karamürsel’de yapmış olduğu imza gününde kendisini yalnız bırakmayarak yanında olan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür ederek, imzalı kitabı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
 

İlgili Görüntüler

Sosyal Paylaşım

Facebook! da Paylaş Twitter! da Paylaş