url: baskanin-mesaji.html

BAŞKANIN MESAJI

Güncelleme: 01.01.2010
Sevgili Karamürsel'liler / web ziyaretçisi,
 
Göreve başladığımız günden bugüne Karamürsel’imizi daha müreffeh ve daha yaşanabilir yapmak için çok çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Asli görevlerimiz arasında yer alan temizlik, imar, kültür-sanat çalışmalarımızın yanında sosyal ve spor gibi birçok alanda da Karamürsel’imizin çehresini değiştirecek pekçok projeleye imza attık. Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği, yardımlaşma ve dayanışma, milli ve manevi birliktelik hizmet anlayışımızın her zaman ayrılmaz bir parçası olmuştur. Halkımızın arkasında kalmayı değil, yanında ve uzak geleceklerde önünde olmayı düstur edindik. Gerek altyapı ve çevre düzenleme çalışmaları, gerekse cadde ve sokaklarımızın temizliği önem verdiğimiz çalışma alanlarımız oldu. Ancak bunun yanında imkanlarımızı sonuna kadar kullanarak ürettiğimiz projeler ve çalışmalar, varmak istediğimiz çağdaş Karamürsel'i hayal etmemize ve heyecanımızı bir kat daha arttırmamıza yardımcı olmaktadır. Sevgi ile yönetmeyi ve sevgi ile hizmet etmenin keyfini yaşamayı bana ve çalışma arkadaşlarıma tattıran tüm Karamürsel halkıma ve şuanda bizi web ortamında ziyaret eden siz değerli ziyaretçimize şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunmak isterim.
 
Durağan bir hizmet anlayışı değil, değişen ve gelişen hizmet anlayışı ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için teknik imkanlardan da sonuna kadar yararlanmayı, size kaliteli hizmet verebilmenin yollarından biri olarak görmekteyim. Bu doğrultuda yeni ve modern görünümlü internet sitemiz ile sizlere artık bir tıklama kadar yakınınızda olduğumuzu bilmenizi isterim.
 
Dileğim ve hedefim o ki; Ünü tarihi aşmış, güzide ilçemizin, geçmişten günümüze gelen güzelliklerini tüm dünyaya daha yakından tanıtmayı ve bunu başarabilmeyi Cenab-ı Hak bizlere nasip etsin.
 
Sevgi ve esenlikler hep üzerinize, üzerimize olsun...
Saygılarımla,
 
İsmail Yıldırım
Karamürsel Belediye Başkanı

Güncelleme: