url: kurs-kayitlari-basladi.html

KURS KAYITLARI BAŞLADI

Güncelleme: 11.09.2013

 

             Karamürsel Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından kültür, eğitim, sanat ve spor alanında bir çok branşta eğitim kursları açılıyor.

 

Yoga, Plates, İngilizce, Boşnakça, Kırkyama, El Sanatları, Gitar, Ahşap Oyma, Tezhip, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Tel Kırma, Saçaklama, Kat-ı (Kağıt Oyma), Ebru, İğne Oyası, Dikiş kursu, Ereğli mahallesinde ise El Sanatları, Dikiş ve İğne Oyası kursları açılacak.

 

Karamürsel Belediyesinin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü çerçevesinde açılan değişik branşlarda ki kurslara 30 Eylül 2013 pazartesi gününe kadar müracaat alınacak. 

Karamürsel ilçe terminalinin yanında yeni yapılan Belediye Kurs Merkezinde verilecek olan kurslar 21 Ekim 2013  pazartesi günü eğitime başlayacak.

 

 Açılacak olan kurslarda kazanılacak bilgi ve becerilerin önemine değinen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, “Değişik branşlarda açılacak olan bu kursların, ilçemizin sosyal, kültürel ve sanatsal alanda ki önemli bir boşluğunu dolduracağına inanıyorum. Gelen talepler doğrultusunda farklı branşlarda da kurslar açabiliriz” dedi.

 

 

Güncelleme: