url: sabah-sporu-etkinligi.html

SABAH SPORU ETKİNLİĞİ

Güncelleme: 13.07.2015

Sporu özendirmek ve Karamürsellilerin güne sağlıklı bir başlangıç yapabilmelerini sağlamak amacıyla Karamürsel Belediyesi tarafından “Sabah Sporu” uygulaması başlatıldı.

Bayanlar için Karamürsel Belediyesi Kapalı Spor Salonu ve Karamürsel Alp Anadolu Lisesi Spor Salonu, erkekler için Karamürsel Belediyesi Halı Saha Tesislerinde ve sahil yürüyüş bandında spor etkinlikleri gerçekleştirilecek.

Karamürsel Belediyesi bünyesinde açılan “Sabah Sporu” kursuna katılanlar uzman eğitmenler öncülüğünde egzersiz hareketleri ile başladıkları sabah sporlarında yürüyüş, koşu, step - aerobik ve jimnastik gibi branşlardan oluşan spor aktiviteleri yaparak hem temiz hava almanın hem de ücretsiz spor yapmanın keyfini yaşayacak.

BAŞKAN YILDIRIM’DAN DAVET

“Sabah Sporu” kursuna tüm Karamürsel halkını davet eden Belediye Başkanı İsmail Yıldırım “Farklı branşlarda ve her yaşta sporu destekliyoruz. Güne sağlıklı başlamak isteyen tüm Karamürsellileri kursumuza bekliyoruz” dedi. “Sabah Sporu” kursuna katılmak isteyenler için başvurular Karamürsel Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden alınacaktır.

Güncelleme: