url: yuzde-30-zam-icin-imzalar-atildi-2020-01-03.html

YÜZDE 30 ZAM İÇİN İMZALAR ATILDI

Güncelleme: 03.01.2020
Yüzde 30 zam için imzalar atıldı
 
Karamürsel Belediyesi’nde çalışan 50 işçiyi kapsayan yüzde 30’luk ücret artışının protokolü, belediye işçilerinin de katıldığı bir toplantıyla imza altına alındı
 
Karamürsel Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında sürdürülen ve Karamürsel Belediyesi’nde çalışan 50 işçiyi kapsayan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonucunda, işçilere yüzde 30 oranında ücret artışı yapılması karara bağlanmıştı. 01.01.2020 tarihinden itibaren geçerli olan ücret artışı, Karamürsel Belediyesi işçileri arasında büyük sevinç yaratırken, yapılan sözleşme dün resmi olarak imza altına alındı.
 
TEŞEKKÜR ETTİLER
 
Karamürsel Belediye Başkanlığı makamında, belediye işçilerinin de katılımıyla gerçekleşen toplantıda; Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı İdris Ersoy, hazırlanan protokolü ‘Hayırlı olsun’ dileğiyle imzaladı. Atılan imzaların ardından belediye işçileri ve Hizmet İş Sendikası yetkilileri, enflasyonun çok üzerindeki zam oranı için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür etti.

İlgili Görüntüler

Güncelleme: