Son 30 günlük liste Kayıt Ol
22.10.2019 - KUMRU ÖZKARTAL
Kızderbent mahallesinden Ahmet ÖZKARTAL' ın eşi, İsmail ve Ali ÖZKARTAL' ın anneleri, Kumru ÖZKARTAL vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kızderbent mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 11:30' da terminalden kalkacaktır
22.10.2019 - ERCAN TÜREL
İlçemiz sakinlerinden merhum hacı Vehbi TÜREL' in oğlu, Serpil, Fatma, Erkan ve Özcan TÜREL' in kardeşleri, Gülşen TÜREL' in eşi, Nazlıcan ve Yiğit TÜREL' in babaları, Ercan TÜREL vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ulu camiinden kaldırılarak Yalakdere mahallesi mezarlığında defnedilecektir.
22.10.2019 - HACI VEHBİ TÜREL
İlçemiz sakinlerinden Erkan, Özcan, Serpil, Fatma ve merhum Ercan TÜREL' in babaları, Kadriye TÜREL' in eşi, Hacı Vehbi TÜREL vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Ulu camiinden kaldırılarak Yalakdere mahallesi mezarlığında defnedilecektir.
21.10.2019 - FEHMİ CİNEVİZ
İLçemiz esnaflarından İrfan, Cengiz, Süleyman, Ayhan, ve İlhan CİNEVİZ 'in babaları Zeki SESLİ'nin kayınpederi Fehmi CİNEVİZ vefat etmiştir.Cenazesi öğlen namazına müteakip Altınova Hersek camiinden kaldırılarak hersek mezarlığında definedilecektir.Dost akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.
19.10.2019 - ÜMİT AKTI
İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN BAŞAK GIDA SAHİBİ SELAHATTİN AKTININ ABİSİ ÜMİT AKTI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR.
16.10.2019 - KENAN TUNÇ
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN, MEHMET TUNÇ VE MERHUME FATMA TUNÇ' UN OĞLU, MERHUM MUSTAFA TUNÇ, AYFER GÜLDOĞSUN VE RECEP TUNÇ' UN KARDEŞLERİ, KENAN TUNÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
15.10.2019 - AHMET KAYA
Enver ve Mahir KAYA' nın dayısı, Mehmet KAYA' nın abisi, Gökhan KAYA' nın babası, emekli polis Ahmet KAYA vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Yalova Çiftlikköy merkez camiinden kaldırılarak Çiftlikköy mezarlığında defnedilecektir.
15.10.2019 - NAİME HİKMET AKYILDIZ
Merhum Hacı Süleyman AKYILDIZ' ın kızı, Rıza AKYILDIZ' ın eşi, İlçemiz esnaflarından Recai, Ayşegül, Zahide ve Belediyemizden emekli Şaban AKYILDIZ' ın anneleri, Naime Hikmet AKYILDIZ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
11.10.2019 - HİKMET GÜLÇİÇEK
İSMET VE MERHUM MEHMET GÜLÇİÇEĞİN KARDEŞİ. AYTEN, ZEKİYE, RAMİZ, VE SAİM GÜLÇİÇEĞİN BABALARI. METİN BAYİR VE FAHRETTİN ÖZKURTUN KAYIN PEDERİ SABİHA GÜLÇİÇEĞİN EŞİ, HİKMET GÜLÇİÇEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR. CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR TERMİNALDEN KALKACAKTIR. DOST AKRABA VE DİN KARDESLERİMİZE DUYRULUR.
11.10.2019 - ÜMMÜĞÜL BOZKIR
KARAMÜRSEL EŞRAFINDAN; MERHUM KIRAHMETOĞLU OSMAN BOZKIRIN EŞİ, MERHUM AHMET VE MEHMET BOZKIRIN ANNESİ, KARAMÜRSEL ESNAFLARINDAN İBRAHİM BOZKIR, ZEHRA, SEMRA, SELMA, VE SEMANIN ANNELERİ, ÜMMÜGÜL BOZKIR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR. CENAZAYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR TERMİNALDEN KALKACAKTIR. DOST AKRABA VE DİN KARDESLERİMİZE DUYRULUR.
09.10.2019 - GÜLTEN AKAN
Fevziye köyü sakinlerinden Yüksel Öztoprak ın baldızı Nizamettin ve Ayten in ablası , Gülten akan vefat etmiştir.cenazesi öğlen namazına müteakip Fevziye merkez camiinde kılınarak Fevziye mezarlığında toprağa verilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 11:30 da betonyol durağından kalkacaktır
09.10.2019 - ŞEKÜRE IŞIK
Akçat mahallesi sakinlernden merhum İsmail hakkı ışık ın eşi Tahsin ve İbrahim Işık ın anneleri Şeküre Işık vefat etmiştir.Cenzesi öğlen namazına müteakip akçat mahallesinde toprağa verilecektir.cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 11:30 da terminalden kalkacaktır.
08.10.2019 - EBUBEKİR KALEM
ARDAHAN PASAF YENİKÖY EŞRAFINDAN HACI MÜCEDDİN KALEM İN TORUNU HACI CEVAT KALEM'İN OĞLU, EBUBEKİR KALEM VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINARAK YENİ MEZARLIKTA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
06.10.2019 - MEHMET GÜLÇİÇEK
Kızderbent Mallesinden Mehmet ve Özgür GÜLÇİÇEK' in babaları, Kerim BÖREK ve Metin KIZILKAYA' nın kayınpederi Mehmet GÜLÇİÇEK vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kızderbent mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 11:30' da terminalden kalkacaktır.
05.10.2019 - ENVER DEMİR
Altınova Karadere Köyünden Doğa DEMİR' in babası, Enver DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Karadere köyü mezarlığında defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 11:30' da terminalden kalkacaktır.
05.10.2019 - HACER ÖZEN
İlçemiz sakinlerinden Mehmet, Hasan ve berber İsmail ÖZEN' in kız kardeşleri, Değirmendere sakinlerinden Furkan SEYMEN' in annesi, İnebeyli mahallesinden Gülten ÖZEN' in kızı, Hacer ÖZEN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
05.10.2019 - MEHMET ALİ KALAFAT
Ulaşlı mahallesinden Ali KALAFAT ve Kocaeli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü çalışanlarından Hüseyin KALAFAT' ın babaları, Karamürsel İSU çalışanlarından İsmail AYDIN' ın kayınpederi, Mehmet Ali KALAFAT vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ulaşlı merkez camiinden kaldırılarak Ulaşlı mezarlığında defnedilecektir.
04.10.2019 - NECATİ ALTINTAŞ
İnebeyli mahallesinden merhum Bekir ALTINTAŞ' ın oğlu, Necdet, İsmail ve Naci ALTINTAŞ' ın babaları, Necati ALTINTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip İnebeyli mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 15:00' te terminalden kalkacaktır.
03.10.2019 - ŞERİFE KARAKÖSE
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN KADİR KÖRAKÖSE'NİN EŞİ , MURAT KARAKÖSE'NİN ANNESİ ŞERİFE KARAKÖSE VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.DOST,AKRABA VE DİN KARDEŞLERMİZE DUYRULUR.
03.10.2019 - ADNAN ERDEN ÖCAL
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN EMEKLİ ÖĞRETMEN GÜLTEN ÖCAL'IN EŞİ , ÇİĞDEM VE ELİF'İN BABALARI , AVUKAT ADNAN ERDEN ÖCAL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP İSTANBULDAN KALDIRILARAK , İLÇEMİZ YENİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
03.10.2019 - ZEHRA SADIC
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN DEMİRCİ FARUK SADIC'IN ANNESİ KARAMÜRSEL ESNAFLARINDAN İLKNUR, MURAT , FERHAT HİCRET VE GÖKHAN SADIÇ'IN BABAANNELERİ ZEHRA SADIC VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ALTINOVA KARADERE CAMİİNDEN KALDIRILARAK KARADERE MEZARLIĞINA DEFNEDİLCEKTİR. CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 15:00'DE TERMİNALDEN KALKACAKTIR.DOST,AKRABA VE DİN KARDEŞLERMİZE DUYRULUR.
02.10.2019 - ABDULLAH TUNCAY
Kaymakamlıktan emekli merhum Mahmut TUNCAY' ın oğlu, Nüfus Müdürlüğünden emekli Kadir Tuncay, Şahin ve Doğan TUNCAY' ın kardeşleri, hastanemiz çalışanlarından Bayram TUNCAY' ın babası, Abdullah TUNCAY vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
02.10.2019 - REYHAN TAŞKIN
Mustafa TAŞKIN' ın eşi, Tırcı Zeki ve İbrahim VAROL' un halaları, yorgancı Hakkı KOL' un ablası, Reyhan TAŞKIN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip kayacık camiinden kaldırılarak Oluklu mahallesi mezarlığında defnedilecektir.
02.10.2019 - ŞABAN KOÇ
Mustafa ve Hasan KOÇ' un abileri, Ahmet ve Mustafa KOÇ' un babaları, Tuğrul ve İbrahim KOÇ' un dedeleri Dereköy Mahallesinden Şaban KOÇ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip kayacık camiinden kaldırılarak Dereköy mezarlığında defnedilecektir.
01.10.2019 - Müşerref DOYAL
Ereğli mahallesinden merhum Şevket DUYAL' ın eşi, Osman ve Asuman DUYAL' ın anneleri, Müşerref DUYAL vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Ereğli merkez camiinden kaldırılarak Ereğli mezarlığında defnedilecektir.
01.10.2019 - Hakkı YAVUZ
Hayriye Mahallesinden Abdullah, Ali ve Şeref YAVUZ'UN ağbileri Hüseyin ve Hasan YAVUZ'UN babaları Osman SOYALTIN, Emin SERTTÜRK ve Mehmet CANDEMİR'İN kayınpederi Hakkı YAVUZ vefat etmiştir. Cenazesi Hayriye Mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip Hayriye Mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar Saat:15:00 de terminalden kalkacaktır.
30.09.2019 - NİZAMETTİN ARSLANALP
Safiye mahallesinden merhum Hacı Recep ARSLANALP' ın oğlu, Ersoy ve Zeyno ARSLANALP' ın babaları, Aksa Fabrikasından emekli Osman KARACAN' ın eniştesi, Sebahat KARACAN' ın eşi, Nizamettin ARSLANALP vefat etmiştir. Cenazesi Safiye mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip Safiye mahallesin mezarlığında defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00' de terminalden kalkacaktır.
29.09.2019 - NAZİRE GEZİCİ
MERHUM REFİK GEZİCİ NİN EŞİ BÜLENT GEZİCİ, SEBAHAT KILINÇSOY, HURİYE ERDOĞAN, VE HAYRİYE GENÇTOĞ UN ANNELERİ HÜSEYİN ERDOĞAN VE MUZAFFER KILINÇSOY UN KAYINVALİDESİ NAZİRE GEZİCİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP YALAKDERE MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 11:30 DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR.
28.09.2019 - SADİYE AKBAŞ
KIZDERBENT MAHALLESİNDEN HAYRETTİN AKBAŞ'IN EŞİ ERTUĞRUL AKBAŞ VE SIDIKA AKKIR'IN ANNELERİ MERHUM NAZMİYE ŞENTÜRK'ÜN KARDEŞİ SALİH ŞABAN KARAKURT VE AYŞE BAYSEÇKİ'NİN ABLASI EROL AKKIR'IN KAYINVALİDESİ SADİYE AKBAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KIZDERBENT CAMİİNDEN KIZDERBENT MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 11:30'DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR.
28.09.2019 - MUHARREM ÖZEN
AVCI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN DEĞİRMENCİ İBRAHİM YILMAZ IN DAMADI MUHARREM ÖZEN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP AVCI KÖYÜNDE DEFNEDİLCEKTİR. CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 15:30 DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR
25.09.2019 - Ayşe BAYKIR
Kızderbent Mahallesinden Ahmet, Salih, Bayram ve İsmail BAYKIR' ın anneleri Ayşe BAYKIR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kızderbent mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 11:30' da terminalden kalkacaktır.
24.09.2019 - CENGİZ ULAŞ
ERZURUM EŞRAFINDAN, TÜRK TELEKOMDAN EMEKLİ YAVUZ ULAŞ' IN KARDEŞİ, NAZIM VE SEYFULLAH ULAŞ İLE EBRU VARIŞLI' NIN BABALARI, HALİT VARIŞLI' NIN KAYINPEDERİ, CENGİZ ULAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA DEFNEDİLECEKTİR.
24.09.2019 - İSHAK BAYIR
Tepeköy Mahallesinden Rıdvan BAYIR' ın babası, Recep DEMİR ve Rafet YILDIZ' ın kayınpederi, İshak BAYIR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Tepeköy camiinden kaldırılarak Tepeköy mezarlığında defnedilecektir.
23.09.2019 - MECİT AYGÜN
İlçemiz sakinlerinden merhum Şevket ve Emine AYGÜN' ün oğlu, Müjgan AYGÜN' ün eşi, Salih, Nevin, Serpil, Şirin ve Yüksel AYGÜN' ün kardeşleri. Kerem, Gamze ve Hazal AYGÜN' ün babaları Mecit AYGÜN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Kayacık camiinden kaldırılarak Pazarköy mezarlığında defnedilecektir.
22.09.2019 - AYNUR HACIÖMEROĞLU
BULGARİSTAN GÖÇMENİ HÜSMEN HACI ÖMEROĞLU VE NEDAFET HACI ÖMEROĞLU'NUN KIZI AYNUR HACI ÖMEROĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ALTINOVA MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK ALTINOVA MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
21.09.2019 - EMRİYE KARAKAYA
İNEBEYLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM DEREBEY KARAKAYA'NIN EŞİ, MUSTAFA , ZEKİ KARAKAYA VE SANİYE BELLİSOY'UN ANNELERİ, EMRİYE KARAKAYA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP İNEBEYLİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK İNEBEYLİ MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 15:00'DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
19.09.2019 - KAYA ORGA
Merhum Remzi ve Bedia ORGA'nın oğlu, Oya ORGA'nın kardeşi, Nurten ORGA'nın eşi, Gözde ve Gökhan ORGA'nın babaları, Kaya ORGA vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip kayacık camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
17.09.2019 - AYTEN CANGIN
İlçemiz eski esnaflarından nalbur Hacı Mehmet CANGIN' ın eşi, Recep, İlhan, Abdullah ve Meral CANGIN' ın anneleri, Fatih, Doğan, Ömer ve Taha CANGIN' ın babaanneleri, Ayten CANGIN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Ulu camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
13.09.2019 - FATMA KADRİYE GÜNEY
Ordu eşrafından Karamürsel' in eski müzik ve din dersi öğretmeni merhum Dursun GÜNEY' in eşi, Ruşen, Ragıp ve Raci GÜNEY' in anneleri, Öğretmenevi müdürü Sevgi GÜNEY ve emekli öğretmen Melike Belkıs GÜNEY' in kayınvalideleri, Boğaç, Uluçhan ve Yağızhan GÜNEY' in babaanneleri, Fatma Kadriye GÜNEY vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip merkez yeni camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
11.09.2019 - NİLGÜN ŞAHİN
TEPEKÖY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ALİ ŞAHİN İN KIZI NİLGÜN ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP TEPEKÖY CAMİİNDEN KALDIRILARAK TEPEKÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VEİRLECEKTİR.
09.09.2019 - ALİ CANPOLAT
ZİRAAT BANKASINDAN EMEKLİ GÜLSEREN CANPOLAT IN EŞİ , SEDA, CİHAN VE GONCA CANPOLAT IN BABALARI KARAMÜRSEL LİSESİNDEN EMEKLİ MATEMATİK ÖĞRETMENİ ALİ CANPOLAT VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ SAAT 13:00 TE DERİNCE İMAM HÜSEYİN CEMEVİNDEN KALDIRILARAK DEFNEDİLMEK ÜZERE TUNCELİ'YE GÖNDERİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 11:00 DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR.
08.09.2019 - FEVZİYE ODABAŞI
İlçemiz esnaflarından merhum lastikçi Garibanın eşi, gariban kardeşlerin ve İpekkağıt çalışanı Hakan ODABAŞI' nın anneleri, emekli öğretmen Zülfü TAŞ' ın kız kardeşi Fevziye ODABAŞI vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
08.09.2019 - AYSUN CİHANGİR
İlçemiz sakinlerinden emekli astsubay Arif CİHANGİR' in eşi, Ulaş ve Ediz CİHANGİR' in anneleri, Aysun CİHANGİR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Düzce kaynaşlı darıönü Hasanbey köyünde defnedilecektir.
08.09.2019 - AYŞE GERİN
Hayriye mahallesinden Mustafa GERİN' in eşi, Kamil ve Nisanur GERİN' in anneleri, merhum Kamil GERİN' in gelini, hastane çalışanlarından Metin ÇELİK ve Ömer, İsmail, Osman, Fatih ÇELİK' in ablaları, Ayşe GERİN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Hayriye mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için araçlar saat 15:30' da terminalden kalkacaktır.
07.09.2019 - YÜCEL ÖZER
Ereğli mahallesinden merhum Eşref ve Hakikat ÖZER' in oğlu, Meral SOYİÇ, Nural ŞENER, Şengül ÖDENOĞLU, Öcal ÖZER ve Erol ÖZER' in kardeşleri, emekli öğretmen Mehmet ŞENER ve Adil ÖDENOĞLU' nun kayınbiraderi, Yücel ÖZER vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Ereğli merkez camiinden kaldırılarak Ereğli mezarlığında defnedilecektir.
06.09.2019 - Azine AKBAY
Kızderbent mahallesinden merhum Hasan AKBAY'ın eşi Doğan AKBAY'ın annesi AZİNE AKBAY vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Kızderbent mahallesi mezarlığında defnedilecektir. Cenazeye gitmek için arabalar saat 12 terminalden kalkacaktır.
06.09.2019 - Nuri GÜLSEÇKİN
Kızderbent mahallesinden Mustafa ve Recep GÜLSEÇKİN 'in babaları Kemal FİDANBOY Remzi GÜVENALTIN 'ın kayınpederleri NURİ GÜLSEÇKİN vefat etmiştir . Cenazesi öğle namazına müteakip Kızderbent mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12.00'de terminalden kalkacaktır.
06.09.2019 - Fatma TAYFUR
Çarşı esnaflarından Korkmazlar mobilya sahibi merhum Mehmet TAYFUR 'un eşi Vedat Sedat ve Ferdi TAYRUR 'un anneleri FATMA TAYFUR vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip merkez yeni camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar terminalden kalkacaktır.
06.09.2019 - Necati AKDENİZ
SULUDERE MAHALLESİNDEN MERHUM ALİ VE FATMA AKDENİZ İN OĞLU, HASAN, HATİCE, GÜLFİYE, NURİYE VE HÜSEYİN İN KARDEŞLERİ NECATİ AKDENİZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
06.09.2019 - MÜNEVVER ŞAHİN
EREĞLİ MAHALLESİNDEN RUKİYE DENİZ SEVİM BOZKURT VE ZAHİDE KÖSE NİN ANNELERİ MÜNEVVER ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP EREĞLİ MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK EREĞLİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
06.09.2019 - MEHMET ERENAY
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN ,ZEHRA ERENAY EBE'NİN EŞİ TANIN VE TANEL ERENAY IN BABALARI , SEVGİ VE DENİZ ERENAY IN KAYINPEDERİ İLÇEMİZ ESKİ HALK EĞTİM MÜDÜRÜ MEHMET ERENAY VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
05.09.2019 - Ömer ARSLANTÜRK
EMEKLİ ÖĞRETMEN FAZİLET ARSLANTÜRK'ÜN EŞİ , VOLKAN VE SERKAN ARSLANTÜRK'ÜN BABALARI AYAZMA MAH. EŞRAFINDAN EMEKLİ SUBAY ÖMER ARSLANTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
05.09.2019 - ABDÜLBAKİ SÖNMEZER
KARAMÜRSEL SAKİNLERİNDEN FERİT, FARUK, GÜLTEN, LEYLA , SONGÜL VE RAHMETLİ BARIŞ SÖNMEZER'İN BABASI ÇARŞI ESNAFLARINDAN MEVLANA KEBAP'IN AMCALARI, KARAMÜRSEL EMNİYETİNDEN EMEKLİ BEKÇİ ABDÜLBAKİ SÖNMEZER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
02.09.2019 - Hilmi KÜÇÜKTURAN
İlçemiz İhsaniye mahallesinden Kemal KÜÇÜKTURAN ın babası Zihni ve Vehbi KÜÇÜKTURAN ın kardeşleri Ali ÖZÇİÇEK,Halit YILDIRIM,Ayhan ALTINBAŞ ve Ramazan ÖZTÜRK ün kayınbabası Hilmi KÜÇÜKTURAN vefat etmiştir.Cenazesi öğlen namazını müteakip İhsaniye mahallesinde defnedilecektir.Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12 de terminalden kalkacaktır.
01.09.2019 - MELEHAT SAĞLAM
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN ÖZKAN,SERKAN,GÜRKAN VE MELİKE SAĞLAM'IN ANNELERİ MELEHAT SAĞLAM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP KAYACIK CAMİİNDEN KALDIRILARAK İLÇEMİZ YENİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.DOST,AKRABA VE DİN KAEDEŞLERİMİZE DUYURULUR.
01.09.2019 - KADRİYE KARA
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN MERHUM NECMETTİN KARA NIN EŞİ NAİL KARA AYŞE DOKUMAZ VE AYTEN EREN İN ANNELERİ KAMİL DOKUMAZ VE MÜCAHİT EREN İN KAYINVALİDESİ KADRİYE KARA VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK ULAŞLI MERKEZ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
31.08.2019 - AYTEN KEYİF
MERHUM KIRAHMET OĞLU MEHMETİN KIZI MERHUM HASAN KEYİF İN EŞİ MERHUM RAUF, SAİM VE İBRAHİM KEYİF İN ANNELERİ GÜLTEN , EROL VE FATİH KEYİF İN BABAANNESİ AYTEN KEYİF VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP EREĞLİ MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK EREĞLİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
31.08.2019 - YEKTANE TOPKAÇ
AKÇAT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN NEBİ TOPKAÇ IN ANNESİ YEKTANE TOPKAÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP AKÇAT CAMİİNDE KILINARAK AKÇAT MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 15:30 DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR.
30.08.2019 - ABDULLAH GÜLTEKİN
Akpınar mahallesinden Yunus Gültekin in oğlu Mustafa Gültekin in kardeşi VAHDETTİN EMİNE VE FATMA GÜLTEKİN İN babaLARI Eternit fabrikası emeklisi Abdullah GÜLTEKİN vefat etmiştir. cenazesi ikindi namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta toprağa verilecektir.
29.08.2019 - MÜNEVVER ORHAN
EREĞLİ MAHALLEİSNDEN MERHUM SÜLEYMAN ORHAN IN EŞİ VAHİT, MUSTAFA, VAHAP VE SERKAN ORHAN NIN ANNELERİ MÜNEVVER ORHAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP EREĞLİ MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILAK EREĞLİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
29.08.2019 - ORKUN FİTOZOĞLU
YAŞAR FİTOZOĞLU NUN OĞLU İHSAN VE MUSTAFA AKAR IN YEĞENİ KEREM VE MUHAMMED İN BABALARI MEHMET VE RECEP ALTINSUYU NUN KUZENİ ORKUN FİTOZOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMÇUKUR MAHALLESİ CAMİİNDE KILINARAK ÇAMÇUKUR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.CENAZYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 12:00 DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR
28.08.2019 - İBRAHİM KORKUT
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN İPEK KAĞIT EMEKLİSİ HACI NURİ KORKUT UN ABİSİ HATİCE KORKUT UN EŞİ ÇİĞDEM, AYŞİN VE ZEYNEP KORKUT UN BABALARI UĞUR ALTUNDİŞ İN KAYINPEDERİ İBRAHİM KORKUT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
27.08.2019 - MESUT ÇALIK
İlçemiz sakinlerinden Erzurum eşrafından Hanifi ÇALIK'IN oğlu. Yavuz , Yusuf, ve Semra ÇALIK ın kardeşleri, Fikret YILMAZ'ın kayınbiraderi, Çiğdem ÇALIK ın eşi, Furkan ve Bilal Kerem'in babaları, Karamürsel Kent Konseyi Başkanı Mesut ÇALIK vefat etmiştri. Cenazesi ikindi namazına müteakip, Merkez Camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta toprağa verilecektir.
27.08.2019 - RAHİME AKAYDIN
ilçemiz sakinlerinden İhsaniye mahallesinden Rıfat akaydın ın eşi nurettin ferit ,kenan ,kemal ,Nurten ve ,emine nin anneleri nail gencer in kayınvalidesi RAHİME AKAYDIN vefat etmiştiR.Cenazesi ikindi namazına müteakip İhsaniye camiinde kılınarak İhsaniye mezarlığında toprağa verilecektir.Cenazye gitmek isteyenler için arabalar saat 15:30 da terminalden kalkacaktır.
26.08.2019 - CEMİLE GÜLÇİÇEK
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN ALİ GÜLÇİÇEĞİN KIZI CEMİLE GÜLÇİÇEK VEFAT EMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KARAPINAR AŞAĞI MAHALLE CAMİİNDEN KALDIRILARAK AŞAĞI MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 12:00 DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR.
26.08.2019 - NAFİYE ŞAHİN
LÜTFİYE KÖYÜ SAKİNLERİNDEN DEĞİRMENCİ MUSTAFA ŞAHİN İN TORUNU HÜSEYİN ŞAHİN İN KIZI NAFİYE ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTESKİP LÜTFİYE KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
26.08.2019 - YEKTA GİRGİN
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN DARICA KOCAELİ EŞRAFINDAN MERHUM MUAMMER AKYOL GİRGİN NİN EŞİ BİNNUR GİRGİN PIRILDAR, MEHMET AKYOL VE MURAT GİRGİN İN ANNELERİ EMİRHAN PIRILDAR IN KAYINVALİDESİ YEKTA GİRGİN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KAYACIK CAMİİNDEN KALDIRILARAK DARICA ESKİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
26.08.2019 - İSMET IHLAMUR
ÇAMÇUKUR MAHALLESİNDEN ÇARŞI ESNAFLARINDAN İSA VE RECAİ IHLAMUR'UN BABALARI İSMET IHLAMUR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÇAMÇUKUR CAMİİNDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMÇUKURDA DEFNEDİLECEKTİR. CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT:16:00 DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR.
26.08.2019 - NAİM ERCAN
ZİRAAT BANKASINDAN EMEKLİ ESMA ERCANIN EŞİ İSMET ERCANIN ABİSİ NAİM ERCAN VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BU GUN İKİNDİ NAMAZINA MUTAKIP KAYACIK CAMİİNDEN KALDIRILARAK İLÇEMİZ YENİ MEZARLIKTA TOPRAGA VERİLECEKTİR
25.08.2019 - DUDU BAŞSEYEL
KIZDERBENT MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SOFUOĞLU DURMUŞ BAŞSEYEL'İN EŞİ İLKER,İLYAS,MUAMMER VE MUSA BAŞSEYEL'İN ANNELERİ HASAN DİNÇAY VE EMİNE ÖZBAY'IN ABLALARI DUDU BAŞSEYEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP KIZDERBENT MAHALLESİNDE DEFNEDİLECEKTİR. CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 15.30'DA TEMİNALDEN KALKACAKTIR. DOST,AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR.
24.08.2019 - NAFİYE AYTAR
MERHUM EDİP AYTAR'IN EŞİ, İPEK KAĞIT EMEKLİSİ CENGİZ AYTAR, NAİL, NİHAL VE NEVİN AYTAR'IN ANNELERİ, NAFİYE AYTAR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP SUBAŞI CAMİİNDEN KALDIRILARAK SUBAŞI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR
23.08.2019 - SELAHATTİN ÇAP
MERHUM RIFAT VE HATİCE BAŞ IN DAMADI TANER, SİBEL VE SERAP ÇAP IN BABALARI NAZMİYE ÇAP IN EŞİ SELAHATTİN ÇAP VEFATETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP AVCI KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.CENAZAYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 15:30 DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR.
22.08.2019 - HÜSEYİN ÇORBACI
TOKMAK KÖYÜ SAKİNLERİNDEN, ETERNİT FABRİKASİNDAN EMEKLİ DAĞ KÖYLÜ LAKAPLI HÜSEYİN ÇORBACI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP TOKMAK KÖYÜ CAMİİSİNDEN KALDIRILARAK TOKMAK KÖYÜ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
22.08.2019 - ALİ GÜVEN
MERHUM ALİ GÜVEN'İN OĞLU, FİLİZ TOK VE FİĞEN ÇAĞLININ ABİSİ, ÖZGÜR , OĞUZCAN GÜVEN'İN BABALARI, ALİ GÜVEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAVUŞÇİFTLİĞİ MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK ÇAVUŞÇİFTLİĞİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 12:00'DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR.
22.08.2019 - MEHMET KARADENİZ
SULUDERE MAHALLESİNDEN BEKİR KARADENİZ'İN OĞLU YÜKSEL KARADENİZ'İN EŞİ,YİĞİT VE YONCA KARADENİZ'İN BABALARI,ADEM.AHMET,VE OSMAN KARADENİZ'İN KARDEŞLERİ MEHMET KARADENİZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK SULUDERE MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR.DOST,AKRABA VE DİN KAEDEŞLERİMİZE DUYURULUR.
21.08.2019 - ŞEFİKA BÖREK
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN MERHUM İSMAİL BÖREK İN EŞİ HÜSEYİN VE ADEM BÖREK İN ANNELERİ MÜLAYİM VE OSMAN AKAY IN ABLALARI ŞEFİKA BÖREK VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP HAYRİYE MAHALLESİNDEN KALDIRILARAK HAYRİYE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.CENZAEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 12:00 DE TERMİNALDEN KALKACAKTIR.
19.08.2019 - HAMİT ACAR
İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN ACAR TAKSİ PERSONELİ MEHMET ACAR IN ABİSİ EŞREF, YUSUF VE YÜCEL ACAR IN BABALARI HAMİT ACAR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ULU CAMİİNDE KILINARAK YENİ MEZARLIKTA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMZE DUYURULUR
17.08.2019 - SAFİYE SEBAHAT İMREN
İHSANİYE MAHALLESİNDEN MERHUM ÖMER VE HİDEYET ÖZYER'İN KIZI FARUK VE SALİH ÖZYER'İN KARDEŞİ GÜRHAN , SERHAN VE ORCUN İMREN'İN ANNELERİ , FERUDUN AHMET İMREN'İN EŞİ , SAFİYE SEBAHAT İMREN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP DEĞİRMENDERE MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK DEĞİRMENDERE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
14.08.2019 - MEHMET ÇAPUR
SARIKAMIŞ EŞRAFINDAN, MEVLÜT ÇAPURUN ABİSİ, GÜVEN ÇAPURUN AMCASI, ÖMER ŞENGÜLÜN KAYINPEDERİ, YALÇIN TAŞIN DAYISI, KARAMÜRSEL ESNAFLARINDAN MUHAMMED ŞENGÜLÜN DEDESİ, MEHMET ÇAPUR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MÜRSEL PAŞA CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR.
13.08.2019 - SABİT EKİN
TAŞAĞIL MAHALLESİNDEN RAFET,RAİF,REFİKA,SABİHA,FATMA VE MUAZEZ EKİN'İN BABALARI,KARAMÜRSEL ESNAFLARINDAN MURAT İLHAN,SEBAHATTİN FİDAN,VE SADETTİN AKDAĞ'IN KAYINPEDERLERİ SABİT EKİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP KAYACIK CAMİİNDEN KALDIRILARAK TAŞAĞIL MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR. DOST,AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR.
13.08.2019 - HATİCE KARACA
AKPINAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MEHMET KARACA,NIN EŞİ MUSA.NUSRET.İRFAN.BİRSEN.HÜSEYİN KARACA VE HANİFE YILMAZ IN ANNELERİ HATİCE KARACA VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINI MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA DEFNEDİLECEKTİR .
13.08.2019 - SEVİM KARASU
DEĞİRMENDERE EŞRAFINDAN POSTACI MUSTAFA ERSASLAN KAYINVALİDESİ TARHAN,BERHAN VE ,MURAT KARASU NUN ANNELERİ KARAMÜRSEL EŞREFINDAN SEVİM KARASU VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINI MÜTEAKİP AKYAZI DA DEFNEDİLECEKTİR.
12.08.2019 - ALİ OSMAN ULUBAŞ
YOZGAT EŞRAFINDAN KAYTAZDERE SANAYİ ESNAFI RAŞİT VE NİHAT ULUBAŞ IN AĞABEYİ ALİ OSMAN ULUBAŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KAYTAZDERE CAMİİNDEN KALDIRILAK KAYTAZDERE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİELECEKTİR.
11.08.2019 - ŞÜKRÜ AKKANAT
SEMETLER MAHALLESİNDEN MEVLÜT, HATİCE VE ŞENGÜL AKKANAT' IN BABALARI, HİDAYET VE SELAHATTİN AKKANAT' IN ABİLERİ, AHMET KIRBAŞ' IN KAYINPEDERİ, ŞÜKRÜ AKKANAT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP SEMETLER MAHALLESİNDE DEFNEDİLECEKTİR. CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 16:00' DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR.
10.08.2019 - MÜRVET KARAHASAN
AKPINAR MAHALLESİNDEN MERHUM CAFER AKAR' IN KIZI, MUHARREM KARAHASAN' IN EŞİ, METİN, AYDIN VE CENGİZ AKAR İLE ZEHRA VASFIOĞLU' NUN KARDEŞLERİ, MÜRVET KARAHASAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA DEFNEDİLECEKTİR.
10.08.2019 - BEDRİYE SEZER
HAYRİYE MAHALLESİNDEN MERHUM ÖMER SEZER' İN EŞİ, MERHUM MEHMET SEZER VE SALİH SEZER' İN ANNELERİ, HİKMET CENGİZ VE İBRAHİM ŞENOL' UN KAYINVALİDELERİ, YAKUP SOYBELLİ' NİN ABLASI, ELİF, FATİH VE EMRE CENGİZ' İN ANNEANNELERİ BEDRİYE SEZER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP HAYRİYE MAHALLESİNDE DEFNEDİLECEKTİR. CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 12:00' DE TERMİNALDEN KALKACAKTIR.
06.08.2019 - MEHMET CESUR
OSMANİYE MAHALLESİ SAKİNLERİN MERHUM HACI SADIK CESUR' UN OĞLU, HALİL, HASAN VE HÜSEYİN CESUR' UN ABİLERİ, İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN HASAN VE HÜSEYİN CESUR' UN AMCALARI, MEHMET CESUR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP DEĞİRMENDERE DÖRTYOL CAMİİNDEN KALDIRILARAK DEĞİRMENDERE MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.
06.08.2019 - MÜCVEL AKIN
MARDİN EŞRAFINDAN NAZLİYE AKIN' IN EŞİ, MEHTAP AKIN ÇAM, MEHMET ŞEKİP AKIN, HANDAN AKIN KEREMOĞLU VE VAKIFBANKTAN EMEKLİ NAZAN AKIN PEKER' İN BABALARI, MÜCVEL AKIN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KARABALİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK EREĞLİ MEZARLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.
06.08.2019 - VEZİRE ÖZKILINÇ
HAYRİYE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İSMAİL HAKKI ÖZKILINÇ'IN EŞİ GÜLFER ALTINBAŞ , EMİNE ERTURAN , FATMA AYDOĞDU , AYŞE ALTINBAŞ VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN RAMİZ , SEFER , DERVİŞ ÖZKILINÇ'IN ANNELERİ RECEP ALTINBAŞ , REMZİ ERTURAN , METİN AYDOĞDU VE HASAN ALTINBAŞ'IN KAYINVALİDESİ VEZİRE ÖZKILINÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP HAYRİYE MAHALLESİNE DEFNEDİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 16:00 DA TERMİNALDEN KALCAKTIR. DOST , AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
05.08.2019 - KADİR EYİGÜN
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN YALOVA AMBALAJDAN EMEKLİ EREN EYİGÜN , HÜLYA ESA VE HATİCE BAKKALIN BABALARI KARAMÜRSEL BELEDİYESİ ESKİ GARAJ AMİRİ ALİ ESEN VE LEVENT BAKKALIN KAYINPEDERİ , İPEK KAĞITTAN EMEKLİ KADİR EYİGÜN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ULU CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLEKCEKTİR.
04.08.2019 - SAADET EKADAL
İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MUHSİN GÜLSEVEN İN HALASI MERHUM ERHAN VE İLHAN EKADAL IN ANNELERİ HUNDAİ ÇALIŞANLARINDAN HARUN EKADAL IN BABAANNESİ SAADET EKADAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ULU CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR
02.08.2019 - İLHAN EKEDAL
HUNDAİ ÇALIŞANLARINDAN HARUN EKEDAL, ESRA FİTOZ VE NİDA ŞAHİN' İN BABALARI, NECDET FİTOZ' UN KAYINPEDERİ İLHAN EKEDAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ULU CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA DEFİNEDİLECEKTİR.
02.08.2019 - TÜLAY PERÇİN
EREĞLİ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM SALİM İZMİR, MERHUME MELEHAT İZMİR' İN KIZI, GÜNAY AKGÜL' ÜN KIZ KARDEŞİ, ARİF PERÇİN' İN ANNESİ TÜLAY PERÇİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP EREĞLİ MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK EREĞLİ MEZARLIĞINDA DEFİNEDİLECEKTİR. DOST, AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR.
02.08.2019 - RABİYE SOYBELLİ
MERHUM RECEP SOYBELLİ' NİN EŞİ, ESKİ TERZİLERDEN EDA KARABUDAK' IN ANNESİ, ÇARŞI ESNAFLARINDAN SAFFET KARABUDAK' IN KAYINVALİDESİ, ŞÜKRÜ SOYGENİŞ' İN ABLASI, AYSUN, OYA VE ERSİN KARABUDAK' IN ANNEANNELERİ RABİYE SOYBELLİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK SEMETLER MAHALLESİNDE DEFİNEDİLECEKTİR.
01.08.2019 - MUSTAFA ORUÇ
İZNİK MECİDİYEKÖY MAHALLESİNDEN MUSTAFA, KAMİL, ALİ VE İBRAHİM ORUÇ' UN KARDEŞLERİ, İSMET, AHMET VE HAVVA ORUÇ' UN BABALARI MUSTAFA ORUÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP İZNİK MECİDİYEKÖY MEZARLIĞINA DEFİNEDİLECEKTİR. CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 11:30' DA İZNİK YOLU DURAKTAN KALKACAKTIR.
31.07.2019 - MEHMET CERİTOĞLU
ADIYAMAN ESNAFINDAN MERHUM OSMAN CERİTOĞLU, SIDIKA KILYAR, NUREDDİN VE MUHİDDİN CERİTOĞLU' NUN BABALARI, ÖMER KILYAR' IN KAYINPEDERİ, ŞÜKRİYE CERİTOĞLU' NUN EŞİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN MEHMET CERİTOĞLU VEFAT ETMİŞTRİ. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ULU CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA DEFİNEDİLECEKTİR.
30.07.2019 - MURAT KAYA
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN MERHUM NAİL KAYA VE NEZEHAT KAYA' NIN OĞLU, CEVAT, REŞAT, ŞÜKRÜ VE NİHAT KAYA İLE SELMA DİKMEN, SEVDA ÖZTÜRK, BANU SAĞIR, SÜHEDA KAYA' NIN KARDEŞLERİ MURAT KAYA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA DEFNEDİLECEKTİR.
30.07.2019 - HASAN İNCE
ABDULVAHAB, ÖZER, BÜLENT İNCE VE GAMZE CANBAKIŞ' IN BABALARI, İRFAN CANBAKIŞ' IN KAYINPEDERİ, GÜLFERİ İNCE' NİN EŞİ HASAN İNCE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ULU CAMİİNDE KILINARAK YENİ MEZARLIKTA DEFİNEDİLECEKTİR.
29.07.2019 - İBRAHİM ATEŞ
BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ SUCU AHMET' İN KARDEŞİ, SÜREYYA YILDIZ, FERRUH VE BÜLENT ATEŞ' İN BABALARI, AYLA ATEŞ' İN EŞİ, BELEDİYEMİZ ÇALIŞANI SİNEM YILDIZ' IN DEDESİ, BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ İBRAHİM ATEŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KAYACIK CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA DEFİNEDİLECEKTİR.
27.07.2019 - FİKRET TURAKİNE
İLÇEMİZ ERZURUM EŞRAFI SAKİNLERİNDEN MUHAMMET, MUSTAFA, HASAN, LEYLA VE LALE'NİN BABALARI FİKRET TURAKİNE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖGLEN NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIĞA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDESLERİMİZE DUYURULUR.
26.07.2019 - CEVAHİRE ÜSTÜNYER
HAYRİYE KÖYÜNDEN MERHUM YUSUF BASAR' IN KIZI, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MUAMMER ÜSTÜNYER' İN EŞİ, HALKBANK EMEKLİSİ İBRAHİM BASAR' IN KARDEŞİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN BAHADIR ÜSTÜNYER' İN VE MALİYE ÇALIŞANLARINDAN MUZAFFER ÜSTÜNYER' İN ANNESİ CEVAHİRE ÜSTÜNYER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KAYACIK CAMİİNDEN KALDIRILARAK HAYRİYE MAHALLESİNDE DEFİNEDİLECEKTİR.
26.07.2019 - HALİL PEKİN
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN AYHAN PEKİN' İN EŞİ, MERHUM CEMAL VE NİMET PEKİN' İN OĞLU, GÖKHAN VE AYLİN PEKİN' İN BABALARI, FİRUZ YALAZLI VE ESKİ BELEDİYE BAŞKANI MERHUM CEVAT ÖZSOY' UN YEĞENİ HALİL PEKİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA DEFİNEDİLECEKTİR.
25.07.2019 - GÜLSERİN DURGUN
İPEKKAĞIT FABRİKASI ÇALIŞANLARINDAN AHMET DURGUN' UN ANNESİ GÜLSERİN DURGUN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP GÖLCÜK DONANMA CAMİİNDEN KALDIRILARAK 17 AĞUSTOS MEZARLIĞINA DEFİNEDİLECEKTİR.