Son 30 günlük liste Kayıt Ol
25.05.2019 - HALİL İBRAHİMBÜLBÜL
AKÇAT MAHALLESİNDEN MEVLUT İSMAİL ALİ BÜLBÜLÜN BABALARI ALİ ÇELEBİNİN KAYIN PEDERİ HALİL İBRAHİM BÜLBÜL VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BU GUN ÖĞLEN NAMAZINA MUTAKIP AKÇAT MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR CENAZEYE GITMEK İSTEYENLER ARACLAR SAAT 12 DE TERMİNALDEN KALKACAKTIR
25.05.2019 - AYTEN YALÇIN
ERZURUM EŞRAFINDAN ZEKİ YALÇININ EŞİ BİROL HÜMA EROL NURAL VE EFETUR KAPTANLARINDAN HÜSEYİN YALÇININ ANNELERİ AYTEN YALÇIN VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BU GUN ÖĞLEN NAMAZINA MUTAKIP MERKEZ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA TOPRAGA VERİLECEKTİR
24.05.2019 - ZEYNEP ÖZER
İlçemiz sakinlerinden merhum polis memuru İsmail ÖZER' in eşi, Sevil ve Şengül ÖZER' in anneleri, Hacı Niyazi TÜRKEL' in ablası, Sedat PINARBAŞI' nın teyzesi, Zeynep ÖZER vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
24.05.2019 - ARZİYE AKYILDIZ
Adliyeden emekli Mübaşir Şakir AKYILDIZ' ın eşi, Cumhuriyet gazetesinden emekli Derviş AKYILDIZ ve ilçemiz esnaflarından Kamil Murat AKYILDIZ' ın anneleri, Orhan, Yasir ve Bilal AKYILDIZ' ın babaanneleri, Derviş DERVİŞOĞLU' nun kız kardeşi, Haşim ve Ali AKOVA' nın ablaları, Arziye AKYILDIZ vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
23.05.2019 - KADİR TAŞKIRANLAR
İlçemiz sakinlerinden merhum Sevim TAŞKIRANLAR' ın eşi, İlkay ve Kamil TAŞKIRANLAR' ın babası, Emin ATEŞ' in kayınçosu, Meryem KARACA' nın dünürü, Figen TAŞKIRANLAR' ın kayınpederi, Kadir TAŞKIRANLAR vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Mürselpaşa camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
23.05.2019 - FEYZULLAH BİLEK
Tahtalı mahallesinden merhum Agan BİLEK' in oğlu, merhum Muharrem BİLEK' in abisi, Erkan ve Mehmet BİLEK' in babası, Feyzullah BİLEK vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip merkez caminden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
23.05.2019 - MUSTAFA REFİK ÇAĞLAR
İnebeyli mahallesinden Güler, Gülser, Gülseren, Birsen, Gülfer, Nuriye ve Fevzi ÇAĞLAR' ın babaları, Mustafa Refik ÇAĞLAR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip İnebeyli mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00' de terminalden kalkacaktır.
23.05.2019 - AYŞE AKIŞ
Kızderbent mahallesinden merhum Mehmet AKIŞ' ın eşi, Feride, Mustafa ve Hasan AKIŞ' ın anneleri, Ayşe AKIŞ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Kızderbent mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 15:30' da terminalden kalkacaktır.
22.05.2019 - HACI FADİME BİRİNCİ
Hersek köyü sakinlerinden emekli jandarma çavuşu merhum Hacı Osman BİRİNCİ ' nin eşi, Nihat, İsmail, Hayri, Kamuran ve merhum Ömer BİRİNCİ ve Havva GEDİKLİ' nin anneleri, Trabzon eşrafından Hacı Fadime BİRİNCİ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ulu camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
19.05.2019 - TAHSİN TAŞKIN
İlçemiz sakinlerinden Recep, Rahmi ve Fevzi TAŞKIN' ın babaları, Okan CİVELEK' in dedesi, Orhan CİVELEK' in kayınpederi, pazarcı esnaflarından Tahsin TAŞKIN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ulu camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
19.05.2019 - HATİCE GÜNDÜZ
Osmaniye mahallesinden merhum hacı Davut AKGÜN' ün kızı, merhum İlyas GÜNDÜZ' ün eşi, Mustafa ve Süleyman GÜNDÜZ' ün anneleri, Hatice GÜNDÜZ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak Osmaniye mahallesinde defnedilecektir.
19.05.2019 - HATİCE YETİŞEN
Karaahmetli Mahallesinden Mustafa YETİŞEN ve Kamile GİRGİN' in anneleri, Hatice YETİŞEN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Karaahmetli mahallesi mezarlığında defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar sat 12:00' de terminalden kalkacaktır.
18.05.2019 - FAHRİ ERENGÜL
Ereğli mahallesinden Ereğli eski Belediye Başkanı Mustafa ERENGÜL ve Hasan ERENGÜL' ün babaları, Fahri ERENGÜL vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ereğli merkez camiinden kaldırılarak Ereğli mezarlığına defnedilecektir.
18.05.2019 - OSMAN ORBAY
Ayazma köyünden İsmail ve İbrahim ORBAY' ın kardeşi, Hanife BOZKANAT ' ın abisi, Eternit fabrikasından emekli Osman ORBAY vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ayazma köyünde defnedilecektir.
16.05.2019 - İbrahim ŞAKIYAN
Akçat mahallesinden merhum gardiyan Ahmet ŞAKIYAN 'ın oğlu Ahmet Metin ve Murat ŞAKIYAN 'ın babaları İBRAHİM ŞAKIYAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Akçak mahallesi camiinden kaldırılarak Akçat mahallesi mezarlığında defnedilecektir. Cenazeye gitmek için arabalar saat 12 de terminalden kalkacaktr
15.05.2019 - ZÜLEYHA YAVUZDEMİR
İlçemiz sakinlerinden İsmet YAVUZDEMİR' in eşi, Vedat ve Mehmet YAVUZDEMİR' in anneleri, Ahmet TAŞÇI ve Derviş KURTTAŞ' ın kayınvalidesi Züleyha YAVUZDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Taşağıl köyünde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00' de terminalden kalkacaktır.
11.05.2019 - AYDIN ÖZDEMİR
AKTOPRAK SAKİNLERİNDEN ERGİN VE ERGÜN ÖZDEMİR İN BABALARI AYDIN ÖZDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENZAESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP AKTOPRAK KÖYÜNDE TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR.
11.05.2019 - HALİL AKBABA
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN MERHUM SELİM AKBABA NIN OĞLU, SALİH, CEVAT VE İBRAHİM AKBABA NIN AĞABEYLERİ, NAFİYE AKBABA NIN EŞİ, TANER AKBABA VE BETÜL BÖREK İN BABALARI SELÇUK BÖREK İN KAYINPEDERİ, ŞEVVAL VE KEREM BÖREK İN DEDELERİ HALİL AKBABA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KAYACIK CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR.
11.05.2019 - NECLA EREN
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN ÖZLEM, CÜNEYT VE RAŞİT EREN NİN ANNELERİ MERHUM SİVASLI MUAMMER EREN NİN EŞİ NECLA EREN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ CAMİİNNDE KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR.
10.05.2019 - ZEYNEP ETCAN
Emekli öğretmen Abdullah ETCAN' ın eşi, Elif, Ruşen, Zafer ve Talat ETCAN' ın anneleri, Akçat mahallesinden Zeynep ETCAN vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
08.05.2019 - KADİR ÇOTUK
Geyikdere köyünden Sercan ve Tezcan ÇOTUK' un babaları, Akkim den emekli Kadir ÇOTUK vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Geyikdere köyünde defnedilecektir.
08.05.2019 - HASAN ERDOĞAN
Hayriye mahallesinden merhum helvacı İbrahim ERDOĞAN, balıkçı Lütfü ve Şükrü ERDOĞAN' ın kardeşleri, ilçemiz esnaflarından döşemeci Mehmet ERDOĞAN ve pazarcı Ahmet ERDOĞAN' ın amcaları taksici Hasan ERDOĞAN vefat etmiştir. cenazesi öğle namazına müteakip Mürselpaşa camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
08.05.2019 - SEBAHAT ÖZTÜRK
Karadere köyünden Orhan ve Mehmet ÖZTÜRK' ün anneleri, Sebahat ÖZTÜRK vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Karadere köyünde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00' de betonyol duraktan kalkacaktır.
08.05.2019 - HALİME BOZKANAT
Altınova Ayazma köyünden merhum Arif BOZKANAT' ın eşi, Faruk, Tarık, Sami ve Sefa BOZKANAT' ın anneleri, Halime BOZKANAT vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ayazma köyünde defnedilecektir. cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00' de terminalden kalkacaktır.
07.05.2019 - İBRAHİM DURMUŞ
İlçemiz sakinlerinden Anadolu lisesi ingilizce öğretmeni Müjgan DURMUŞ' un eşi, Batuhan ve Doruk Alp DURMUŞ' un babaları, Kıbrıs gazisi kaptan İbrahim DURMUŞ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Kayacık camiinden kaldırılarak yeni mezarlığa defnedilecektir.
07.05.2019 - EMİN DURMUŞ
Elmaçukur köyünden Mehmet DURMUŞ' un oğlu, Emin DURMUŞ vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Gölcük Erbaş camiinden kaldırılarak Gölcük şehitler mezarlığında defnedilecektir.
06.05.2019 - YAŞAR GÜMÜŞALAN
Semetler mahallesinden kaytazdere kamyoncular kooparatifi üyelerinden merhum Sabit GÜMÜŞALAN' ın oğlu, Sabit, Zeynep, Hülya ve Seda GÜMÜŞALAN' ın babaları, Dayo Yaşar GÜMÜŞALAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak Semetler mahallesinde defnedilecektir.
06.05.2019 - AYŞE DEMİRER
Osmaniye Balaban mahallesinden merhum Mehmet Kamil Demirer' in eşi, Bekir, Mustafa ve Neriman DEMİRER' in anneleri, Sıtkı DEMİRER' in kayınvalidesi, Ayşe DEMİRER vefat etmiştir. Cenazesi Öğle namazına müteakip Ereğli merkez camiinden kaldırılarak Osmaniye Balaban mahallesinde defnedilecektir.
04.05.2019 - HAVVA BAYKIR
KIZDERBENT MAHALLESİNDEN ESKİ MUHTAR AHMET BAYKIR'IN EŞİ,İLYAS,ERDAL VE EROL BAYKIR'IN ANNELERİ HAVVA BAYKIR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KIZDERBENT CAMİİNDEN KALDIRILARAK KIZDERBENT MEZAELIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İÇİN ARABALAR SAAT 12'DE TERMİNALDEN KALKACAKTIR.DOST,AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYURULUR.
03.05.2019 - SABİYE FİDANBOY
Yalakdere mahallesinden merhum Mustafa FİDANBOY' un eşi, Kemal, Hasan, Yılmaz, Ali ve merhum Osman FİDANBOY' un anneleri, Zeki ÖZÇİÇEK ' in kayınvalidesi, sabiye FİDANBOY vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip Yalakdere mahallesi caminden kaldırılarak Yalakdere mahallesinde defnedilecektir. cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00' de terminalden kalkacaktır.
03.05.2019 - PAŞA KARADERE
Suludere mahallesinden Ali İhsan KARADERE ve merhum Ömer KARADERE' nin babaları, Paşa KARADERE vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına müteakip Ulu camiinden kaldırılarak Suludere mahallesinde defnedilecektir.
02.05.2019 - PERİHAN BAT
Çamçukur mahallesinden Şaban BAT' ın eşi, Fatih, Cemil, Cengiz ve Ali Can BAT' ın anneleri, Perihan BAT vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakip Çamçukur mahallesi camiinden kaldırılarak Çamçukur mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:30' da terminalden kalkacaktır.
02.05.2019 - NAZİFE KISIKKAYA
İlçemiz esnaflarından merhum kahveci Ahmet KISIKKAYA' nın eşi, Mukaddes ÖZDUMAN ve Petkimden emekli Süleyman KISIKKAYA' nın anneleri, Raşit ve Bayram SOYBELLİ' nin ablaları, Nazife KISIKKAYA vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
02.05.2019 - LÜTFİ IŞIKTAN
İlçemiz sakinlerinden Leyla IŞIKTAN' ın eşi, Nadir IŞIKTAN ve Nadide ALTINDEĞER' in babaları, Recep ALTINDEĞER' in kayınpederi, Hafit AYDIN' ın kayınbiraderi, Hulki IŞIKTAN, Hatice AYDIN ve Mediha TAN' ın abileri, İpek kağıttan emekli Lütfi IŞIKTAN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
02.05.2019 - VİRAÇO CEVAT YILDIZ
İlçemiz sakinlerinden merhum viraço Süleyman ve Nurcihan YILDIZ' ın oğlu, Belediyemizden emekli Canan YILDIZ, Bülent ve Pakize YILDIZ' ın abileri, viraço Cevat YILDIZ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
01.05.2019 - SÜLEYMAN BİCAN
TAŞALI MAHALLESİNDEN AHMET BİCANIN OĞLU SÜLEYMAN BİCAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP TAŞALI CAMİİNDEN KALDIRILARAK TAŞALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 12'DE TERMİNALDEN KALKACAKTIR.
30.04.2019 - Emin İbrahim CANBAKIŞ
Karapınar Mahallesinden Gülser AKBABA, Cavit ve Yusuf CANBAKIŞ' ın babaları, Şakir AKBABA' nın kayınpederi Demirci Emin İbrahim CANBAKIŞ vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakip Karapınar merkez camiinden kaldırılarak Karapınar mahallesinde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 12:00' de terminalden kalkacaktır.
30.04.2019 - ZEHRA YILMAZ
Yılmaz Petrolün sahibi merhum Sadık YILMAZ' ın eşi, Zeki ve Zihni YILMAZ' ın anneleri Zehra YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi öğlen namazına müteakip Kartepe Suadiye merkez camiinden kaldırılarak defnedilecektir.
30.04.2019 - HACI RASİM EŞ
Ayazma köyü eski muhtarlarından kumcu Sebo, Sedat EŞ, Melehat ERTURAN, Nebahat YAZICI ve Hidayet OKTAN' ın babaları, Nazım YAZICI' nın kayınpederi, Hacı Rasim EŞ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Ayazma köyünde defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için arabalar saat 16:00' da terminalden kalkacaktır.
30.04.2019 - MEHMET YAKAN
İlçemiz esnaflarından Hüseyin ve Ahmet MAHMUTOĞLU' nun yeğeni, Samet YAKAN' ın babası, Şaziment YAKAN' ın eşi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarından Mehmet YAKAN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
30.04.2019 - EŞREF DEMİR
Merhum nakliyeci Şeref DEMİR' in oğlu, Belediyemiz çalışanlarından Şeref DEMİR' in kardeşi, İlçemiz esnaflarından Dilek DÖNMEZ' in abisi, sanayi eşrafından motorcu Eşref DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip merkez camiinden kaldırılarak yeni mezarlıkta defnedilecektir.
29.04.2019 - FATMA BİLGİN
Altınova Çavuşçiftliği köyünden merhum emekli öğretmen Ahmet BİLGİNOĞLU' nun eşi, Aydın BİLGİNOĞLU' nun annesi, Fatma BİLGİNOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazına müteakip Çavuşçiftliği köyünde defnedilecektir.
28.04.2019 - NECDET YILMAZ
SEMETLER MAHALLESİNDEN MERHUM CAVİT YILMAZ'IN OĞLU BRİSA ÇALIŞANLARINDAN NECDET YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SEMETLER KÖYÜNDE KILINARAK SEMETLER MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.CENAZEYE GİTMEK İSTEYENLER İÇİN ARABALAR SAAT 11.30'DA TERMİNALDEN KALKACAKTIR.DOST , AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
27.04.2019 - ZİKRİYE ÖKSÜZ
İLÇEMİZ SAKİNLERİNDEN MERHUM AHMET ÖKSÜZ'ÜN EŞİ MHP İLÇE BAŞKANI ÇETİN ÖKSÜZ , CENGİZ ÖKSÜZ , EMİNE GÖKTEKİN , LEMAN VE HALİME DURAN'IN ANNELERİ ZİKRİYE ÖKSÜZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP MERKEZ YENİ CAMİİNDEN KALDIRILARAK YENİ MEZARLIKTA DEFNEDİLECEKTİR.DOST , AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.
26.04.2019 - Ayşe KANGAL
Kaytazdere Belediye Başkanı Ali KANGAL ile eski Başpehlivanlardan Sabahattin KANGAL'IN anneleri merhum Selahattin KANGAL'IN eşi Ayşe KANGAL vefat etmiştir.Cenazesi Cuma namazına müteakip Kaytazdere merkez camiinden kaldırılarak Kaytazderede defnedilecektir.